poniedziałek, 24 listopada 2014

Walcz!


Trzeba w słabości znaleźć siłę,
Z mokrej od łez poduchy,
Zbudować swoją tarczę,
Z bólu fortecę,
Cierpieniem wzmocnić wrota,
Lękiem naostrzyć czekan,

Stanąć do walki,
Z całej swej siły,
Wygrać
.

6 komentarzy:

 1. Witam. Jestem osobą związaną z nurtem psychologii i psychiatrii. Czytałem Twojego bloga, bardzo ciekawy. Zainteresował mnie Twój przypadek, miałbym do Ciebie kilka pytań. Jeżeli byłabyś skłonna poświęcić mi chwilę swojego cennego wolnego czasu byłbym Ci dozgonnie wdzięczny. Z góry dziękuje. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam i miło mi.
  Oczywiście na wszelkie pytania odpowiem. Kontakt przez formularz lub w komentarzach. Pozdrawiam,

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje bardzo. Komentarze raczej sobie daruje, nie potrzeba żeby czytał to ktoś trzeci. Może być formularz, tylko jako, że jestem wyjątkowo mało rozgarniętym człowiekiem musisz mi najpierw wytłumaczyć co to w ogóle jest. Internet to nie moja bajka.

   Usuń
  2. To zapraszam do napisania maila latricjalefe@gmail.com :-)

   Usuń
 3. Sorki, wcześniej wysłałem to samo jako wiadomość prywatną, okienka są obok siebie, a chciałem tutaj. Tak czy tak, naprawdę szczerze polecam stronkę, gdzie są opisane metody radzenia sobie z nerwicą poprzez takie rzeczy jak relaksacja mięśniowa czy uzupełnianie niedoborów witamin.

  http://nerwica.vegie.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zerknę na stronkę, choć bez bicia przyznam, ze nigdy nie umiałam regularnie uprawiać ćwiczeń ze względu na całkowity brak dyscypliny. Fazy witaminowe również miałam, ale mimo kuracji spiruliną, magnezem +B5 i wieloma, wieloma innymi, nie odczuwałam żadnej zauważalnej poprawy.

   Usuń